Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-04-03/2024-04-12
1 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-04-03 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
2 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-04-03 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | 0:0 |
3 | CHEŁM STRYSZÓW | - | ŻAREK STRONIE | 2024-04-12 | 16:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | 0:0 |
4 | SPARTAK SKAWCE | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-04-03 | 17:00 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | 0:0 |
5 | LEŃCZE | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-04-05 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | 0:0 |
6 | STRZELEC BUDZÓW | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-04-03 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | 0:0 |
Kolejka: 2 w dniach 2024-04-10/2024-04-11
7 | GARBARZ ZEMBRZYCE | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-04-10 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | 0:0 |
8 | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-04-10 | 17:00 | KS Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208) | 0:0 |
9 | CZARNI KOZINIEC | - | LEŃCZE | 2024-04-11 | 17:30 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 0:0 |
10 | ŻAREK STRONIE | - | SPARTAK SKAWCE | 2024-04-10 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 0:0 |
11 | BIENIA BIEŃKÓWKA | - | CHEŁM STRYSZÓW | 2024-04-10 | 17:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | 0:0 |
12 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | 2024-04-11 | 16:30 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
Kolejka: 3 w dniach 2024-04-16/2024-04-25
13 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-04-17 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | 0:0 |
14 | CHEŁM STRYSZÓW | - | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | 2024-04-17 | 17:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | 0:0 |
15 | SPARTAK SKAWCE | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-04-17 | 17:00 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | 0:0 |
16 | LEŃCZE | - | ŻAREK STRONIE | 2024-04-19 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | 0:0 |
17 | STRZELEC BUDZÓW | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-04-25 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | 0:0 |
18 | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-04-16 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
Kolejka: 4 w dniach 2024-04-23/2024-05-27
19 | GARBARZ ZEMBRZYCE | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-05-27 | 18:30 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
20 | CZARNI KOZINIEC | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-09 | 17:30 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 0:0 |
21 | ŻAREK STRONIE | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-04-24 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 0:0 |
22 | BIENIA BIEŃKÓWKA | - | LEŃCZE | 2024-04-25 | 17:15 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | 0:0 |
23 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | SPARTAK SKAWCE | 2024-04-23 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
24 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | CHEŁM STRYSZÓW | 2024-04-24 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | 0:0 |
Kolejka: 5 w dniach 2024-04-29/2024-05-06
25 | CHEŁM STRYSZÓW | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-04-30 | 17:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | 0:0 |
26 | SPARTAK SKAWCE | - | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | 2024-04-30 | 16:30 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | 0:0 |
27 | LEŃCZE | - | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | 2024-04-30 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | 0:0 |
28 | STRZELEC BUDZÓW | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-04-30 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | 0:0 |
29 | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | - | ŻAREK STRONIE | 2024-04-29 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
30 | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-05-06 | 17:30 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 0:0 |
Kolejka: 6 w dniach 2024-05-06/2024-06-10
31 | GARBARZ ZEMBRZYCE | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-06-10 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
32 | ŻAREK STRONIE | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-05-08 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 0:0 |
33 | BIENIA BIEŃKÓWKA | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-08 | 17:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | 0:0 |
34 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-05-07 | 18:30 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | 0:0 |
35 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | LEŃCZE | 2024-05-06 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | 0:0 |
36 | CHEŁM STRYSZÓW | - | SPARTAK SKAWCE | 2024-05-24 | 17:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2024-05-15/2024-06-03
37 | SPARTAK SKAWCE | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-06-03 | 17:00 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | : |
38 | LEŃCZE | - | CHEŁM STRYSZÓW | 2024-05-17 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | : |
39 | STRZELEC BUDZÓW | - | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | 2024-05-15 | 18:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
40 | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | - | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-15 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
41 | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-05-15 | 17:00 | KS Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208) | : |
42 | CZARNI KOZINIEC | - | ŻAREK STRONIE | 2024-05-16 | 17:30 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
Kolejka: 8 w dniach 2024-05-21/2024-05-22
43 | GARBARZ ZEMBRZYCE | - | ŻAREK STRONIE | 2024-05-22 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
44 | BIENIA BIEŃKÓWKA | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-05-22 | 17:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |
45 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-05-21 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
46 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-22 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | : |
47 | CHEŁM STRYSZÓW | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-05-22 | 17:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | : |
48 | SPARTAK SKAWCE | - | LEŃCZE | 2024-05-22 | 17:00 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2024-05-28/2024-05-31
49 | LEŃCZE | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-05-31 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | : |
50 | STRZELEC BUDZÓW | - | SPARTAK SKAWCE | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
51 | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | - | CHEŁM STRYSZÓW | 2024-05-28 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
52 | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | - | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | 2024-05-29 | 17:00 | KS Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208) | : |
53 | CZARNI KOZINIEC | - | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
54 | ŻAREK STRONIE | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2024-06-04/2024-06-07
55 | GARBARZ ZEMBRZYCE | - | BIENIA BIEŃKÓWKA | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
56 | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | - | ŻAREK STRONIE | 2024-06-04 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
57 | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | - | CZARNI KOZINIEC | 2024-06-05 | 17:45 | PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 15) | : |
58 | CHEŁM STRYSZÓW | - | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542) | : |
59 | SPARTAK SKAWCE | - | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Spartak Skawce (Skawce 202) | : |
60 | LEŃCZE | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-06-07 | 17:00 | KS Leńcze (Leńcze 10) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2024-06-11/2024-06-12
61 | STRZELEC BUDZÓW | - | GARBARZ ZEMBRZYCE | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
62 | ŻAREK II BARWAŁD GÓRNY | - | LEŃCZE | 2024-06-11 | 17:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
63 | FILKÓWKA BARWAŁD ŚREDNI | - | SPARTAK SKAWCE | 2024-06-12 | 17:00 | KS Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208) | : |
64 | CZARNI KOZINIEC | - | CHEŁM STRYSZÓW | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
65 | ŻAREK STRONIE | - | ŚW. JÓZEF KALWARIA ZEBRZ | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
66 | BIENIA BIEŃKÓWKA | - | ŻAREK I BARWAŁD GÓRNY | 2024-06-12 | 17:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |